Kur var izmantot mikrocementu?

Mikrocementa dekoratīvie risinājumi ir bezgalīgi. Mikrocements ļauj mums pārklāt jebkuru virsmu, neatkarīgi no tā, cik liela tā var būt, panākot nepārtrauktu rezultātu. Tādā veidā mēs izvairāmies no netīrumiem, atvieglojot tīrīšanu un dezinfekciju, palīdzot iegūt vietas, kurās nav baktēriju.Virsmas var izviedot vienā gabalā neierobežoti. Kas atvieglo mums daudz darba rupējoties par šo eleganto mikrocementa pārklājumu. 

Mikrocementa pārklājuma sienas bez šuvēm, telpas izskatīsies daudz plašākas ar iekārtojumu un apdari. Kas pielāgosies viss dažādākajiem dekoratīvajiem stiliem un piesaistīs jebkura cilvēka interesi. Arī nepārtrauktas mikrocementa grīdas ir ne tikai ļoti pievilcīgas, bet arī iilgmūžīgas, kas uzrunās ikvienu, jo par viņām ir daudz vieglāk rūpēties un nebūs jādomā pēc gadiem par atjaunošanu.

Jāpiebilst, cik man dzirdēts, ka Eiropā viss biežāk izmanto mikrocementu, tieši virtuvē. Jo tas ir  izturīgs pret nodilumu, ūdeni, kā arī tīrīšanas līdzekļiem.

Mikrocements arī piemērots vannas istabai, jo papildus spēj pretoties mitrumam, kas koncentrējas vannas istabā. Jāpiemin, ka tas ir neslīdošs pārklājums, kas palīdzēs  jums  izvairīties no nevajadzīgiem negadījumiem. Mikrocementu lieliskā īpašība, ka iespējams  pārklāt pāri Jūsu vecajām flīzēm vannas istabā.


Mikrocementa uzklāšana 

Īss ieskats, kā tiek uzsklāts  jaunais vienkomponenta  mikrocements allower base pirmais pārklājums, kuru mikrocementa frakcija ir rupjāka. Pēc tam, kad pagājušas 4 stundas un virsma nožuvusi uzklājam otru slāni. Tas būs allover finish pārklājumus, attēlotajā video, kuras mikrocementa daļiņas ir daudz mazākas un vieglāk uzklājamas. Nākamajā dienā var jau slīpēt, ieteicamais 50-100 abrazīvais smilšpapīrs. Protams ir dažādi mikrocementi veidi un to apstrādes tehnoloģijas. Arī katra veida virsmai, vai tā būtu grīda vai siena,  atšķiras pārklājuma reizes  un to apstrādes veids. Kuru pēc kārtas mikrocementa pārklājumu mēs uzsklājam. Pēc pēdējās  apstrādes, jāapstrādā virsma ar laku aizsardzībai.

Mikrocementa lakas iestrāde

Nodemonstrēju lakas iestrādi, esmu izvēlējies 4 protect laku, kas pasargā no mitruma. Un iepulēju mikrocementā atsvaidzinot tā izskatu un padarot drošu pret mitrumu un netīrumiem. Protams ir dažādas tehnoloģijas kā var uzklāt, kā piemēram otiņu vai rullīti. Kā arī ir dažāda veida lakas, kas domātas katram mikrocementa produktam individuāli. Šim allover vienkomponent mikrocementam piemērota arī allover top, divkomponentu poluretān lakas. Viss atkarīgs no apstrādāmās mikrocementa virsmas, grīdas, sienas vai duša, kuru produktu pielietosim, 

Mikrocements tiek pārveidots marmora imitācijā

Kā jau mēs zinām, pie katra interjera nepieciešams savs dizains. Lūk nodemonstrēšu, kā efektīvi mikrocementa pārklājumu pārveidot marmora imitācijā.Tas protams prasa vairāk laika, tieši tā pārveide. Bet, ja ir liela vēlme, ko tādu ir iespējams īstenot. It īpaši, tas dos labāku efektu, jo mikrocementu iespējams uzklāt visai virsmai nepārtraukti. Nav savienojumu, kā tas būtu klājot flīzes.

Mikrocements interjerā

Viena no mikrocementa svarīgākajām īpašībām ir tā pretestība, pret skrāpējumiem, mitrumu, pelējumu, netīrumiem. Tikai tā mēs zinām, ka mums ir lielisks matereāls mūsu nākotnei. Tas ir labs ieguldījums, kurš atmaksāsies un doss patiesas emocijas. Va tas nav tas ko ikkatrs vēlās savā interjerā. Otrs pluss salīdzinot ar citiem pārklājumiem, tam nav savienojumu, tāpēc to ir daudz vieglāk tīrīt un to var uzklāt arī uz visa veida virsmām, Galvenokārt, Jūs vienmēr varat izvēlēties tā stilu vai apdari, kas jums patīk vislabāk. Un atbilst Jūsu mājas stilam un interjeram. Tāpēc, tāda veida apdares būs aktuālas un priecēs ik katru cilvēku.

Mikrocementa sienas

Mikrocementa sienas ir kļuvušas arvien populārākas interjera dizaina un arhitektūras pasaulē. Šī daudz pusīgā sienu apdare piedāvā daudzas priekšrocības un paver radošu iespēju radīt elegantas dzīvojamās un  komerciālās telpas. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties panākt gludu un modernu izskatu vai pievienot sienām tekstūras un elegances pieskārienu, mikrocements ir fantastiska izvēle.

 Reģipša sienas ar mikrocementu, kuras ir ar dažādiem defektiem. Pareizi strādājot ar mikrocementu un ietonējot defektu, vai pārklājot vairākas reizes ir iespējams labot par efektu. Veikalos ir pieejami ļoti daudz mikrocementu toņu, kurus ir iespējams atlasīt tieši Jūsu interjerā.

Kā strādā ar mikrocementu

Vispirms  jāpārliecinās, ka virsma ir brīva no putekļiem un taukiem, ka virsma ir taisna un pilnīgi sausa (bez kapilārā mitruma vai ģipša/cementa mitruma), ar labu pamatu. Attiecībā uz grīdām un sienām, kurām nepieciešama labošana, virsmas sagatavošanai ir nepieciešams papildu sagatavošanās. Gludu un līdzenu sienu gadījumā process ir ātrāks un lētāks. Nobeigumā vienmēr iesaka laku.  Šis produkts ir pēdējais slānis, kas aizsargās mikrocementu. Ir nepieciešams iegūt pilnīgu mikrocementa necaurlaidību, padarot to izturīgu pret jebkuru regulāru tīrīšanas līdzekli

Mikrocementa pirmās kārtas izveide

Mikrocements ir galīgais apdares dekoratīvais pārklājums; Tas nozīmē, ka tas ir jādara renovācijas darbu beigās, nevis pirms tam.

Mikrocementa uzklāšana nav sarežģīta, taču tai ir nepieciešamas noteiktas zināšanas un prasmes ar nepieciešamajiem instrumentiem (venēcijas ķelle, trīstūrveida špakteļlāpstiņa, mazā ķelle iekšējiem stūriem. Arī dažādas mazākas špakteļlāpstiņas, mazāku vietu pielīdzināšanai un rullīts lakas iestrādei). Vissvarīgākais ir pieturēties pie maisījuma proporcijām un katra slāņa biezuma.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.