Marmora imitācijā izveidosim betona kolonnas vai sienas 

Ir iespēja atjaunot vai izveidot uz dažāda veida virsmām marmora atdarinājumu, kā piemēram kolonnām, sienām, griestiem,paneļiem arī mēbelēm. Venēcijas dekoratīvais apmetums 3-5 kārtās, atkarīgs no vēlamā toņa un plānotā dizaina. Pēc tam, tiek izmantoti dažādi pigmenti, marmora faktūras izveidei. Virsma tiek slīpēta un pulēta ar  vasku vai apstrādāta ar laku, kas pasargā no mitruma un sniedz  papildus spīdumu. Iesakām epoksīda pārklājumu, lielākai izturībai un drošībai, īpaši āra apstākļos.

Šī alternatīva ir salīdzinoši lētāka, kā pulēt un pārbīdīt lielas akmens masas. Turklāt, dažas virsmas nemaz nav iespējams ar savādāku veidu apdarināt ar marmoru, Vai  tas ir par smagu vai produkta cena pa dārgu. Apstrādājot  materiālu ar epoksīdu, tas būs noturīgs pret temperatūras maiņu un mitrumu.

Venēcijas apmetums izskatās satriecoši, daudzi cilvēki uzskata,ka Venēcijas apmetums ir dārga sistēma, salīdzinot to ar krāsu. Tomēr Venēcijas apmetums ir ilgtermiņa izvēle, tiklīdz Venēcijas apmetums ir uzklāts un apstrādāts ar aizsarg pārklājumu,tad tas ir pabeigts. Tas nenoveco, to var noslaucīt tīru un tas ir izturīgs,Tas ir ieguvums salīdzinājumā ar krāsotām virsmām, kuras ir viegli nosmērēt un sabojāt. Kā arī pareizi strādājot ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu, veidojot marmora imitāciju,Jūs neievērosiet burtisku atšķirību izskatā ziņā ar patieso marmoru.

Marmora kolonnu izveidei Venēcijas apmetums un epoksīds 

Šāda veida kolonnu izveide jaunā dizainā, nevienu neatstās vienaldzīgu redzot šo mākslas darbu. Radīsim ko skaistu un popularizēsim šo interjeru, ne tikai kolonnām bet arī citā interjera dizainā. Kā piemēram sienās, griestos, paņeļos un virtuves virsmās.

 Kolonnas izveide uz marmora imitāciju

Betona kolonna, kura apstrādāta  ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu, dažādiem specifiskiem toņiem un vēnām. Kas atdarina marmora imitāciju. Pārklāta ar epoksīdu, lielākai noturībai āra apstākļos.

Venēcijas apmetuma marmora imitācijas sienas izveide

Venēcija dekoratīvais apmetums ir mūsdienīgs termins, kas apraksta seno metodi, kā sienām uzklāt apmetuma virsmas pārklājumu. Venēcijas apmetums (dažreiz pazīstams kā kaļķa apmetums) būtībā ir špakteles, kas izgatavotas no apdedzināta kaļķakmens  vai marmora putekļiem, kas sajaukti ar ūdeni. Tā kā virsma pēc uzklāšanas tiek sadedzināta, Venēcijas apmetums attīsta apdari, kas izskatās pēc īsta marmora.

Izmantojot Venēcijas apmetumu, Jūs saņemat to, par ko maksājat kvalitātes ziņā. Izdevīgi izstrādājumi ir nedaudz vairāk nekā bieza krāsa, bet labākie Venēcijas ģipša zīmoli satur īstus marmora putekļus, kas sajaukti akrila pamatnē.Ar šiem produktiem, kā Sanmarko arī strādājam, iespējam izveidot viss trakākās marmora imitācijas idejas.

Vēlies glancētu marmora imitāciju ar Venēcijas apmetumu

Sienas izveide ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu marmora imitācijā

Venēcijas dekoratīvais apmetums balts ar faktūru.

Vēlies marmora imitāciju sienām, bez šuvēm uz visas sienas plaknes. Izvēlies Venēcijas dekoratīvo apmetumu, kuru pielāgosim Jūsu vēlmēm. Iespējams panākt efektu,spīdīgu kā spogulis. Vai arī izveidot vidēji glancētu ar epoksīda pārklājumu, kuru viegli būs tīrīt un kalpos ļoti ilgi.

Venēcijas dekoratīvā apmetuma siena

Venēcijas dekoratīvā apmetuma sienas izveide atdarinot marmora imitāciju.  Interjera izveide ar Venēcijas  dekoratīvo apmetumu mums dod unikālas iespējas, ieviest mūsu interjerā ko jaunu un orģinālu vienā eksemplārā.

Venēcijas dekoratīvā apmetums pēc darba veikšanas un pirms 

Iespēja redzēt atšķirību, kā siena izskatās pēc Venēcijas dekoratīvā apmetuma uzklāšanas. Siena tika veidota uz stiklšķiedra tapetes un pārklāta ar laku lielākai aizsardzībai.

Marmora imitācijas siena izmantojot Venēcijas dekoratīvo apmetumu.

Nodemonstrēts, ar ko tiek veidota siena. Kas tiek izmantots, lai atdalītu sienu vairākās daļās un sniegtu vēl labāku kopējo interjera vizuālo skatu

Dekoratīvais Venēcijas apmetums uz paneļa

Plātne mdf tika pārklāta trijos slāņos ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu un ievilktas līnijas ar faktūrām. Tad noslīpēts un atjaunotas līnijas, kas atdarina marmora imitāciju. Iespējams izveidot un atdarināt dažādus variantus un pārklāt epoksīdu papildus noturībai. 

Venēcijas dekoratīvā apmetuma paneļu izveidošana

Panelis  283x103x1, izmantojams uz virtuves virsmas sienas paneļu vietā, galda virsma, dušā, kā siena. Kā interjers ap kamīnu.Iespējams, piegriest vēlamajos izmēros.

Venēcijas dekoratīvais apmetums uz paneļa

Dažādos toņos uz liela mdf paneļa, tika izveidota marmora imitācija ar dekoratīvo Venēcijas apmetumu. Lieliski iederas dažādos interjeros, iespējams veikt uz sienām, griestiem un dažāda lieluma paneļiem.

Virtuves virsma ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu un epoksīdu

Kokskaidu plātne, kura pārklāta ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu. Ar pigmentiem veidojot faktūru. Pārklāts ar epoksīda sveķiem., iegūstot marmora imitācijas atdarinājumu ar izsturīgu virsmu. Kas pasargās pret šķidrumiem un netīrumiem.

Virtuves virsmu izveide

Venēcijas dekoratīvais apmetums, piešķir lielisku toni un izskatu virsmai. Papildus aizsardzībai pārklāts epoksīds.