Marmora imitācijā izveidosim betona kolonnas vai sienas 

Ir iespēja atjaunot vai izveidot uz dažāda veida virsmām marmora atdarinājumu, kā piemēram kolonnām, sienām, griestiem arī galda virsmām. Sākumā esošā virsma tiek krāsota noteiktā tonī. Nākamajā dienā, gruntēta. Tad, tiek pārklāts Venēcijas dekoratīvais apmetums 3-5 kārtās, atkarīgs no vēlamā toņa un plānotā dizaina. Pēc tam, tiek izmantoti dažādi pigmenti, marmora faktūras izveidei. Tālāk, virsma tiek slīpēta un pēc nepieciešamības pulēta ar  vasku, kas pasargā no mitruma un sniedz spīdumu. Iesakām epoksīda pārklājumu, lielākai izturībai un drošībai, īpaši āra apstākļos.

Šī alternatīva ir salīdzinoši lētāka, kā pulēt un pārbīdīt lielas akmens masas. Turklāt, dažas virsmas nemaz nav iespējams ar savādāku veidu apdarināt ar marmoru, Vai  tas ir par smagu vai produkta cena pa dārgu. Apstrādājot  materiālu ar epoksīdu, tas būs noturīgs pret temperatūras maiņu un mitrumu.

Venēcijas apmetums izskatās satriecoši, daudzi cilvēki uzskata, ka Venēcijas apmetums ir dārga sistēma, salīdzinot to ar krāsu. Tomēr Venēcijas apmetums ir ilgtermiņa izvēle, tiklīdz Venēcijas apmetums ir uzklāts, tas ir pabeigts. Tas nenoveco, to var noslaucīt tīru un tas ir ļoti izturīgs,Tas ir ieguvums salīdzinājumā ar krāsotām virsmām. Kā arī pareizi strādājot ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu, veidojot marmora imitāciju,Jūs neievērosiet burtisku atšķirību izskatā ziņā ar patieso marmoru.

Marmora kolonnu izveidei Venēcijas apmetums un epoksīds 

Šāda veida kolonnu izveide jaunā dizainā, nevienu neatstās vienaldzīgu redzot šo mākslas darbu. Radīsim ko skaistu un popularizēsim šo interjeru, ne tikai kolonnām bet arī citā interjera dizainā. Kā piemēram sienās, griestos, paņeļos un virtuves virsmās.

 Kolonnas izveide uz marmora imitāciju

Betona kolonna, kura apstrādāta  ar venēcijas dekoratīvo apmetumu, dažādiem specifiskiem, toņiem un vēnām, kas atdarina marmora imitāciju. Pārklāta ar epoksīdu, lielākai noturībai āra apstākļos.

Venēcijas dekoratīvā apmetuma siena

Venēcijas dekoratīvā apmetuma sienas izveide, dod marmora imitāciju Jūsu telpā, neatstājot nevienu vienaldzīgu. Interjeru izveide ar Venēcijas apmetumu mums dod unikālas iespējas ieviesmu mūsu interjerā ko jaunu.Iespējams  vienā tonī apstrādāt sienu. Gan pavisam neredzētā, sajaucot dažādus toņus un faktūras, sadalot sienu vairākās daļās.

Marmora imitācijas siena izmantojot Venēcijas dekoratīvo apmetumu.

Nodemonstrēts, ar ko tiek veidota siena. Kas tiek izmantots, lai atdalītu sienu vairākās daļās un sniegtu vēl labāku kopējo interjera vizuālo skatu


Dekoratīvais venēcijas apmetums uz paneļa

Plātne mdf tika pārklāta trijos slāņos ar venēcijas apmetumu un ievilktas līnijas, tad noslīpēts un atjaunotas līnijas, kas atdarina marmora imitāciju.Iespējams izveidot un atdarināt dažādus variantus un pārklāt epoksīdu papildus noturībai. 

Venēcijas dekoratīvā apmetuma paneļu izveidošana

Panelis  283x103x1, izmantojams uz virtuves virsmas sienas paneļu vietā, galda virsma, dušā, kā siena. Kā interjers ap kamīnu.Iespējams, piegriest vēlamajos izmēros.

Venēcijas dekoratīvais apmetums uz paneļa

Dažādos toņos uz liela mdf paneļa, tika izveidota marmora imitācija ar dekoratīvo Venēcijas apmetumu. Lieliski iederas dažādos interjeros, iespējams veikt uz sienām, griestiem un dažāda lieluma paneļiem.

Virtuves virsma ar Venēcijas apmetumu un epoksīdu

Kokskaidu plātne, kura pārklāta ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu. Ar pigmentiem veidojot faktūru. Pārklāts ar epoksīda sveķiem.Iegūstot atdarinājumu marmora imitācijai un izsturīgu virsmu. Kas pasargās pret šķidrumiem un netīrumiem.

Virtuves virsmu izveide

Venēcijas dekoratīvais apmetums, piešķir lielisku toni un izskatu virsmai. Papildus aizsardzībai pārklāts epoksīds.



Pirkumu grozs