Marmora un granīta virsmu atjaunošana 

Marmors ir metamorfais iezis. Marmora veidošanās procesā sīki kaļķakmens kristāli, nokļūstot dažādās temperatūras un spiediena apstākļos, sakūst lielākos kristālos. Tieši šajā procesā marmors iegūst savu slāņaino vai joslaino tekstūru.

Marmors parasti tiek pielietots dažādos dekoratīvajos risinājumos. Tas skaidrojams ar marmora fiziskajām īpašībām.Marmora virsmas ir mitruma izturīgas, kā arī nepakļaujas krasām temperatūras svārstībām.Ir salīdzinoši mīksta struktūra, tādēļ šī materiāla virsma prasa  vairāk rūpes kā,  granīta vai akmens virsma.

Iespējams ar dimanta slīpripām atjaunot marmora un akmens grīdas segumu.Arī virtuves virsmas. Ar sauso slīpēšanu,mitro pulēšanu.Uzklāt aizsargslāni.Labot:

  • plaisas;
  • šuvju vietas
  • netīrumus
  • nelīdzenumi;
  • flīžu nosēdumi.

Pakalpojuma cena EUR

Marmora un granīta grīdas segumu pulēšana no 30 eiro m2

Pulēšanas pakalpojumu minimālā cena no 60 eiro

Marmora un granīta, grīdas plaisu remonts ar epoksīdu no 30 eur/par flīzi

Plaisu labošana virtuves virsmās ar epoksīdu no 50 eiro/1m virtuve

Marmora un granīta virsmu pulēšana un atjaunošana  no 60 eiro puss /m2

Objekta apskate un tāmes sastādīšana bez maksas

Marmora virsmas pulēšana un vaskošana 

Marmora virsma tika attaukota, notīrīti  netīrumi un noslaucīta. Pulēta ar dimanta slīpripām ar ūdeni. Noņemot veco slāni. Pēc tam ievaskots, kas nodrošina aizsardzību pret netīrumiem. Piešķirot papildus spīdumu marmora virsmai.

Marmora virsmas pulēšana, atjaunošana pirmatnējā izskatā

Matēta marmora galda virsmas atjaunošana, pulējot ar dimanta slīpripām.Nopulējot veco virsējo slāni.Pārklājot ar vaska aizsargslāni.Tiek pasargāts pret netīrumiem un mitrumu.Kā arī iegūstot glancētu virsmu,kāda jums bija iegādājoties šo virsmu.

Granīta plāksnes,virsmas slīpēšana, atjaunošana

Attēlā iespējams apskatīt, granīta plāksnes daļēja atjaunošana, kur virsma paliek glancēta un atspīd. Tiek slīpēts ar dimanta slīpripām un pulēts ar vasku, kas aizsargā no netīrumiem un mitruma. Iespējams atjaunot marmora un granīta virsmas.

Marmora grīdu restaurācijas darbi

Tiek atrasts risinājums, dažādu plaisu vai skrāpējumu atjaunošanā. Pielietoti speciāli epoksīda sveķi ar lielu cietību. Tiek pielietots pigments, plaisu aizpildīšanai, saskaņojot ar klientu vēlamo toni. Plaisu vienmērīgai apstrādei tiek izmantots dremel slīpmašīna.

Marmora grīdu atjaunošanas darbi

Marmora flīžu atjaunošana. Sākumā marmora plaisās tiek iepildīts epoksīds, kas sader ar grīdas seguma toni.Nākamajā dienā pēc sacietēšanas un liekā slāņa pieslīpēšanas.Marmora bojātā flīzes plaisa, tiek papildināta ar pigmentu, lai iegūtu vēl dabiskāku izskatu. Ar dremel urbi, tiek atjaunotas flīžu vēnu turpinājums. Nepieciešamības gadījumā uz matēts ar smilšpapīru vai ievaskojot atjaunoto vietu veidojot spīdīgu. 

Marmora grīdas slīpēšana un pulēšana

Apstrādājot marmoru ar dimanta slīpripām sauso un slapjo pulēšanu,pareizā secībā, Radušos skrāpējumus, nelīdzenumus un traipus, kas radušies dēļ nolietojuma. Tiek atjaunoti virsmas sākotnējā izskatā.Pēc nepieciešamības, iespējams ievaskot, atjaunojot grīdas virsmas sākotnējo izskatu.

Marmora grīdu salīdzinājums, kad veikta virsmas atjaunošana

Ir iespējams iegūt grīdas virsmas sākotnējo izskatu, Izmantojot pēdējā pulēšanā speciālu vasku, kas piešķirs sākotnējo spīdumu.Šo metodi ir iespējams izmantot arī uz marmora un granīta virtuves virsmām.

Grīdas flīžu šuvju atjaunošana,tīrīšana un pulēšana

Tika atjaunotas vecās flīžu šuves no netīrumiem. Iespējams ar epoksīdu un pigmentu vai šuvotāju pēc tam uzlabot, jau atjaunotās šuves, lai netiktu klāt netīrumi. Flīzes tika viegli nopulētas ar dimanta pulēšanas diskiem,mitro pulēšanu.

Pirkumu grozs