Marmora un granīta virsmu atjaunošana 

Marmors ir metamorfais iezis. Marmora veidošanās procesā sīki kaļķakmens kristāli, nokļūstot dažādās temperatūras un spiediena apstākļos, sakūst lielākos kristālos. Tieši šajā procesā marmors iegūst savu slāņaino vai joslaino tekstūru.

Marmors parasti tiek pielietots dažādos dekoratīvajos risinājumos. Tas skaidrojams ar marmora fiziskajām īpašībām.Marmora virsmas ir mitruma izturīgas, kā arī nepakļaujas krasām temperatūras svārstībām.Ir salīdzinoši mīksta struktūra, tādēļ šī materiāla virsma prasa  vairāk rūpes kā,  granīta vai akmens virsma.

Iespējams ar dimanta slīpripām atjaunot marmora un akmens grīdas segumu.Arī virtuves virsmas. Ar sauso slīpēšanu,mitro pulēšanu.Uzklāt aizsargslāni.Labot:

  • plaisas;
  • šuvju vietas
  • netīrumus
  • nelīdzenumi;
  • flīžu nosēdumi.

Pakalpojuma cena EUR

                                                                    Marmora un granīta virtuves virsmu un grīdu attīrīšana,attaukošana no traipiem,taukiem,netīrumiem un pārklāšana (iepulēšana)  aizsarg ķīmijas pārklājumu no  20 eiro m2

Marmora un granīta grīdas segumu pulēšana no 30 eiro m2

Pulēšanas pakalpojumu minimālā cena no 60 eiro

Marmora un granīta, grīdas plaisu remonts ar epoksīdu no 30 eur/par flīzi

Plaisu labošana virtuves virsmās ar epoksīdu no 50 eiro/1m virtuve

Marmora un granīta virsmu pulēšana un atjaunošana  no 60 eiro puss /m2

Objekta apskate un tāmes sastādīšana bez maksas  Jelgavas rajonā.

Marmora galda virsmas atjaunošana pēc un pirms.

Tika atjaunots bojātais virsmas slānis, dažādi defekti, kuri nebija ļoti dziļi un iegūta glancēta marmora virsma. Atceramies, ja ir dziļi defekti vai sala iekšēji bojājumi, bez papildus slīpēšanas neiztikt, vēloties virsmu, kāda viņa bija iegādājoties.

Marmora virsmas defektu labošana

Marmora galda virsmas labošana. Tika laboti nelieli skrāpējumi, iesēdušies netīrumi marmora porās. Iegūta glancēta virsma, kura klientam, bija pirmā prioritāte.

Marmora virsmas pulēšana un vaskošana 

Marmora virsma tika attaukota, notīrīti  netīrumi un noslaucīta. Pulēta ar dimanta slīpripām ar ūdeni. Noņemot veco slāni. Pēc tam ievaskots, kas nodrošina aizsardzību pret netīrumiem. Piešķirot papildus spīdumu marmora virsmai.

Marmora virsmas pulēšana, atjaunošana pirmatnējā izskatā

Matēta marmora galda virsmas atjaunošana, pulējot ar dimanta slīpripām.Nopulējot veco virsējo slāni.Pārklājot ar vaska aizsargslāni.Tiek pasargāts pret netīrumiem un mitrumu.Kā arī iegūstot glancētu virsmu,kāda jums bija iegādājoties šo virsmu.

Marmora grīdas atjaunošanas demonstrēšana

Ir iespējams atjaunot grīdu ar daudz mierīgākiem līdzekļiem. Kā vecā pārklājuma attīrīšana, attaukošana. Ķīmijas iepulēšana virsmā un tā porās, kas pasargā no netīrumu pārklāšanās un radot no jauna spīdumu.Nav jālieto slīpēšanas diski un nav ilgs darba process. Atjaunošanu var veikt vienā dienā, tikai ieteicams dienu pēc tam censties nepārvietoties pa apstrādāto telpu.Bet, sākumā notiek grīdas vai virsmas novērtēšana.Jo ir daudz dažādu marmora un granīta veidu. Kas citreiz papēlina atjaunošanas iedarbīnu. Kuriem ir lielas poras, pārāk lieli nosēdumi,deformācijas, sala bojājumi, skrāpējumi un defekti pārāk dziļi. Vienīgais veids, kā atjaunot ir ar slīpēšanas diskiem, sauso un mitro pulēšanu.


Marmora grīdas atjaunošanas demonstrēšana.

Marmora grīdas atjaunošanas process, attaukojot veco grīdas segumu no netīrumiem, taukiem un smiltīm. Tad divas reizes iestrādājot aizsargķīmiju un iepulējot virsmā.

Marmora trepju augstuma labošana

Ja neturās un kustās pakāpiena augstums trepēm, tad uzmanīgi demontējam, izņemot laukā. Tas jādara ļoti piesardzīgi.Attīram veco pārklājuma virsmu. Un nogruntējam kāpiena otru daļu, no kuras vietas kāpiena augstums tika izņemts.Lai būtu labāka sasaiste savā starpā.Tad nogaidam, kad grunts ir iesūkusies.Varam arī viegli uzslīpēt marmora plāksnes otru pusi ar abrazīvo smilšpapīru.Tad uzklājot epoksīdu un līmi, kas domāta marmora līmēšanai uz abām pusēm. Tad piespiežam un nolīmeņojam vecajā vietā.

Granīta plāksnes,virsmas slīpēšana, atjaunošana

Attēlā iespējams apskatīt, granīta plāksnes daļēja atjaunošana, kur virsma paliek glancēta un atspīd. Tiek slīpēts ar dimanta slīpripām un pulēts ar vasku, kas aizsargā no netīrumiem un mitruma. Iespējams atjaunot marmora un granīta virsmas.

Marmora grīdu restaurācijas darbi

Tiek atrasts risinājums, dažādu plaisu vai skrāpējumu atjaunošanā. Pielietoti speciāli epoksīda sveķi ar lielu cietību. Tiek pielietots pigments, plaisu aizpildīšanai, saskaņojot ar klientu vēlamo toni. Plaisu vienmērīgai apstrādei tiek izmantots dremel slīpmašīna.

Marmora grīdu atjaunošanas darbi

Marmora flīžu atjaunošana. Sākumā marmora plaisās tiek iepildīts epoksīds, kas sader ar grīdas seguma toni.Nākamajā dienā pēc sacietēšanas un liekā slāņa pieslīpēšanas.Marmora bojātā flīzes plaisa, tiek papildināta ar pigmentu, lai iegūtu vēl dabiskāku izskatu. Ar dremel urbi, tiek atjaunotas flīžu vēnu turpinājums. Nepieciešamības gadījumā uz matēts ar smilšpapīru vai ievaskojot atjaunoto vietu veidojot spīdīgu. 

Marmora grīdas slīpēšana un pulēšana

Apstrādājot marmoru ar dimanta slīpripām sauso un slapjo pulēšanu,pareizā secībā, Radušos skrāpējumus, nelīdzenumus un traipus, kas radušies dēļ nolietojuma. Tiek atjaunoti virsmas sākotnējā izskatā.Pēc nepieciešamības, iespējams ievaskot, atjaunojot grīdas virsmas sākotnējo izskatu.

Marmora grīdu salīdzinājums, kad veikta virsmas atjaunošana

Ir iespējams iegūt grīdas virsmas sākotnējo izskatu, Izmantojot pēdējā pulēšanā speciālu vasku, kas piešķirs sākotnējo spīdumu.Šo metodi ir iespējams izmantot arī uz marmora un granīta virtuves virsmām.

Grīdas flīžu šuvju atjaunošana,tīrīšana un pulēšana

Tika atjaunotas vecās flīžu šuves no netīrumiem. Iespējams ar epoksīdu un pigmentu vai šuvotāju pēc tam uzlabot, jau atjaunotās šuves, lai netiktu klāt netīrumi. Flīzes tika viegli nopulētas ar dimanta pulēšanas diskiem,mitro pulēšanu.