Mūsu pakalpojumi

EPOXYSVETE piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kuri uzlabos vai atjaunos jau esošo interjera dizainu. Atjaunojam virtuves galda virsmas pārklājumu ar caurspīdīgajiem epoksīda sveķiem, veidojam toni individuāli klienta vēlamajam. Izgatavojam masīvkoka galdus ar epoksīda ailēm. Restaurējam trepes  ar epoksīda sveķiem, atjaunojam marmora  grīdas vai virtuves  virsmas. Atjaunojam, jebkuru Jūsu virtuves vai dzīvojamo istabu mēbeļu virsmu, kura jau ir nokalpojusi. Piedāvājam betona kolonnu vai sienu izveidi ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu, marmora imitācijā. Šajā sadaļā apskati mūsu darbus un piedāvātos pakalpojumus.

Epoksīda toņi

Iespējams izgatavot virtuves galda virsmas toņus, kas atdarina marmora un akmens izskatu. Iespējami arī 3D specefekti, kas pietuvina izskatu realitātei, izmantojot Venēcijas dekoratīvo apmetumu..

Blue ocean

Caurspīdīgs

White and gray

Tropical

Gray 

Color mix

Black and white

Black style

Izejvielas.

Epoksīdu īpašības

 • Caurspīdīgi ar UV aizsardzību no dzeltēšanas
 • Laba salipšana pie dažādām virsmām
 • Nesatur organiskos atšķaidītājus
 • Bez raksturīgas smaržas
 • Īss cietēšanas laiks
 • Augsta mehāniskā noturība
 • Ļoti laba cietības pakāpe 91D
 • Noturīga pret temperatūru un ķīmiskām vielām
 • Pēc virtuves galda virsmas ieliešanas un tās pilnīgas polimerizācijas, sacietēšanas. Virsma tiek apstrādāta ar pārtikā drošām eļļām vai vaskiem, kļūstot par pārtikā drošu virsmu                                           Bezmaksas konsultācijai zvaniet vai rakstiet  +37128700275

Venēcijas dekoratīvais apmetums

Galvenās San Marco  priekšrocības ir:

 • absolūta drošība gan uzklāšanas laikā, gan ekspluatācijas laikā - produkts satur tikai videi draudzīgas dabīgas sastāvdaļas, nesatur kaitīgas piedevas, kā šķīdinātājus un citas kaitīgas vielas, kas izraisa alerģiju;
 • apmetumam nav smaka, dēļ dabiskā sastāva;
 • ļoti plaša tekstūru, krāsu toņu, imitāciju veidu izvēle, lai radītu oriģinālu dizainu, kas izslēdz atkārtošanos;
 • augsti izturības  rādītāji, apstrādājot ar laku vai epoksīda sveķiem
 • risinājums, ja nepieciešams noņemt pelējumu no virsmām, pārklājot to ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu.
 • lietošanas vienkāršība, nav nepieciešams veikt perfektu izlīdzināšanu lielākajai daļai produktu veidu;
 • iespēja izmantot telpās ar augstu mitruma līmeni;

Mikrocementa vannas istaba.

Mikrocements ir inovatīvs risinājums mūsdienīgas un funkcionālas vannas istabas izveidei. Mikrocementu uz vannas istabas sienām var izmantot visdažādākajos apdares stilos, tāpēc to var pielāgot, lai tas atbilstu individuālajām estētiskajām vēlmēm un interjera raksturam.

Mitrumizturīgu un viegli tīrāmu materiālu izvēle ir galvenais elements, izvēloties vannas istabas apdari. Mikrocementa izvēle ir lielisks lēmums tiem, kas meklē izturīgu, estētiski patīkamu un viegli tīrāmu materiālu.

Grīda ja tikko betonēta, tad mikrocementu liekam ne ātrāk kā 30 dienas pēc tā sacietēšanas. Betona mitrumam jābūt zem 4%.

Kad  grīda ir pabeigta pirms lietošanas, ieteicams nogaidīt 5-7 dienas.

Epoksīda virtuves virsma ar Venēcijas dekoratīvo paneli

Epoksīda virtuves virsma uz mdf plātnes.Kā arī pielāgots panelis ar vienādām faktūrām, lai iederētos interjerā.Divu līdz trīs dienu darbs, ja viss jau ir sagatavots.

Dekoratīvais apmetums ARCHI + PIETRA

Dekoratīvais apmetums piešķirs jaunu dizainu Jūsu interjerā. Būs daudz izturīgāks, kā krāsotas virsmas. Kā arī sniegs jaunas un patīkamas emocijas ikvienam, kas aplūkos. Dekoratīvais apmetums ir ilglaicīgs produkts.

Dekoratīvais apmetums ARCHI + PIETRA

Interjerā dekoratīvās sienas paliek ar vien pieprasītākas. Kas uzlabo telpas dizainu, piešķir tām jaunu veidolu. Kā arī ir ilgmūžīgas, kas mūsdienās ir patiesa vērtība.

Venēcijas apmetuma sienu paraugi

Ir iespējams izveidot vienā tonī Venēcijas dekoratīvā apmetuma sienas. Kā arī matētas un glancētas, kā šajā video. Ja vēlme interjera dizainu iekārtot marmora imitācijā ar dažādām faktūrām un glancētu. Tas ir iespējams, vēl aizsardzībai pārklājot ar iepulētu lakas slāni,kas pasargās sienas no mitruma un netīrumiem.Būs nepieciešams tikai mīksta lupatiņa, ar kuru pārslaucīt. Iespējams pārklāt sienas, griestus, kolonnas, paneļus un mēbeles. Lielākai aizsardzībai izmantot epoksīda sveķus.

Strādājot ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu

Viena no jaukajām lietām, uzklājot Venēcijas apmetumu, ir tā, ka jums patiešām nav nepieciešams iegādāties daudz instrumentu un materiālu, lai apstrādātu vēlamo virsmu. Viss vienkāršākajai Venēcijas apmetuma sienu apdarei nepieciešama, tikai tērauda špakteļlāpstiņa un ģipša materiāls.Kādu Jūs izvēlaties tas ir Jūsu ziņā, kādu gala rezultātu vēlaties sasniegt. Klājot uz virsmas ir nepieciešama grunts, iesaka katrs ražotājs atbilstošu, Jūsu iegādātajam materiālam. Kurai ir pēc iespējams mazākas kvarca daļiņas.

Venēcijas apmetums kolonnas izveidei

Betona kolonna, kas tiek pārveidota. Sākumā tiek nokrāsota un nogruntēta.Tad pārklāts vairākos slāņos Venēcijas dekoratīvais apmetums un izveidotas faktūras ar pigmentu palīdzību. Tad viss nelīdzenais noslīpēts, pievilktas nepieciešamās kontūras.Visi liekie putekļi noslaucīti un pārklāts ar epoksīda sveķiem, lielākai aizsardzībai ziemas apstākļos.

Kolonnu izveide atdarinot marmora imitāciju.

Tiek piedāvāts pakalpojums, interjera dizains ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu, apvienojot ar epoksīdu vai vasku. Iespējams izmantot arī sienām un griestiem.

Šī alternatīva ir salīdzinoši lētāka, kā pulēt un pārbīdīt lielas akmens masas. Turklāt, dažas virsmas nemaz nav iespējams ar savādāku veidu apdarināt ar marmoru, Vai  tas ir par smagu vai produkta cena par dārgu. Apstrādājot  materiālu ar epoksīdu, tas būs noturīgs pret temperatūras maiņu un mitrumu.


EPOXYSVETE 

Ideja radās, jo mūsdienās laminētas virtuves virsmas viegli sabojāt. Marmora, akmens vai granīta virsmas, pie viņu cenām nevar atļauties un neiespējami atjaunot. Ir alternatīva, ja nevēlaties vairākas nedēļas gaidīt virtuves virsmu, kuru esiet pasūtījuši. Meklēt Jūsu vēlamo toni, kas atbilst interjeram vairākos furnitūru veikalos.Izvēlieties epoksīda pārklājumu virsmas, atdarināsim vēlamo toni, izveidojot jaunu vai atjaunojot veco virsmu. Izmaksas, salīdzinot ar cita veida virsmām ir daudz izdevīgākas un varat saviem spēkiem samontēt un atjaunot. Attēlā redzamās virsmas ir pārklātas ar epoksīda pārklājumiem,kur  tumšākā virsma atdarinot granītu, vidējā atdarinot akmeni un baltā, atdarinājums pēc marmora.
Venēcijas apmetuma siena 

Darbs ar šādu maisījumu prasa precizitāti un pacietību, jo katrs apmetuma slānis jāuzklāj uz iepriekš žāvētas virsmas. Un šādu slāņu var būt no trīs līdz desmit, un jo vairāk to ir, jo pamanāmāks kļūst iekšējais spīdums.

Epoksīda pārklājuma izveide

Video nodemonstrēti vairāki procesi, kā tiek izveidots  galda virsmas pārklājums atdarinot marmora imitāciju.Galda virsmas ir drošas pret visa veida šķidrumiem,traipiem,skrāpējumiem un karstuma.

Epoksīda masīvkoka galda izgatavošana

Iespējams redzēt, kā top interjera dizaina galds ar epoksīda ailēm.Roku darbs, sekots darba procesā visiem apstākļiem,lai iederētos interjerā, tonis, faktūra un izskats.

Jaunie epoksīda pārklājuma paraugi

Baltie epoksīda toņu paraugi pēc izveides ir slīpēti un pulēti ar pulēšanas pastu. Kuru izturība pret skrāpējumiem, šķīdinātājiem un karstumu pārsniedz marmora, akmens vai kvarca virsmas. Ja radušies bojājumi, iespējams saviem spēkiem, viegli noslīpējot atjaunot.Melnie paraugi ir ar glancētu virsmu, kuri ir pārklāti ar epoksīdu un ieeļļoti ar bišu vasku.Kuru virsma nav tik izturīga.

Masīvkoku galdu, virtuves  virsmu izgatavošana un atjaunošana 

Veidojam un restaurējam visa veida virsmas. Noklājot virsmu ar epoksīda slāni, jūs pasargājiet to no mitruma ietekmes un bojāšanās ūdens ietekmē. Virsma kļūst viegli tīrāma, izturīgāka, viegli atjaunojama, kā arī jūs iegūstat, jaunu ekskluzīvu dizainu, esošajā interjerā.

Epoksīdu virtuves virsmas  veidošana

Ar degli tiek noņemti radušies burbulīši. Epoksīda virsmas ir iespējams vienmēr atjaunot vai izveidot citu toni klientu vēlamajam. Cita veida virtuves virsmām un galdiem nav tādas iespējas. Ja tiek bojātas, tādas arī paliek.

Betona virsmu atjaunošana.

Ir iespējams atjaunot koka, plastmasas, betona, akmens, laminētu, marmora, granīta vai pat metāla virsmas.

Noskaties līdz galam. Kā bojāta betona virsma, kļūst par epoksīda, marmora imitācijas pārklājuma virsmu, Kuru vērtība pēc atjaunošanas ir lielāka, kuru eksponātus varētu piedāvāt furnitūru veikaliem.


Interjera elementu izgatavošana

Apstrādājot materiālu ar epoksīdu veidojas elegants, dekoratīvs dizaina priekšmets. Izgatavojam unikālus epoksīda un koka paliktņus, sienas dekorus, galda virsmas, ēdienu servējamos dēlīšus un gaļas dēlīšus. Epoksīda sveķiem piemīt teicamas mehāniskās un ķīmiskās īpašības. Ļoti laba  salipšana pie dažādām virsmām, zema saraušanās iespējamība. Mūsu Izstrādājumiem ir augsta ūdens un tā ietekmes pretestība.  


Ir idejas?

Ja jums radusies lieliska dizaina ideja, varat sazināties ar mums, aizpildot šo kontaktu formu.