Mūsu pakalpojumi

EPOXYSVETE piedāvā dažāda veida pakalpojumus, kuri uzlabos vai atjaunos jau esošo interjera dizainu. Atjaunojam virtuves galda virsmas pārklājumu ar caurspīdīgajiem epoksīda sveķiem, veidojam toni individuāli klienta vēlamajam. Izgatavojam masīvkoka galdus ar epoksīda ailēm. Restaurējam trepes un grīdu ar epoksīda sveķiem, visdažādākās toņu variācijās. Atjaunojam, jebkuru Jūsu virtuves vai dzīvojamo istabu mēbeļu virsmu, kura jau ir nokalpojusi. Piedāvājam betona kolonnu vai sienu izveidi ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu, marmora imitācijā. Šajā sadaļā apskati mūsu darbus un piedāvātos pakalpojumus.

Epoksīda toņi

Iespējams izgatavot virtuves galda virsmas toņus, kas atdarina marmora un akmens izskatu. Iespējami arī 3D specefekti, kas pietuvina izskatu realitātei, izmantojot Venēcijas dekoratīvo apmetumu..

Blue ocean

Caurspīdīgs

White and gray

Tropical

Gray 

Color mix

Black and white

Black style

Izejvielas.

Epoksīdu īpašības

  • Caurspīdīgi ar UV aizsardzību no dzeltēšanas
  • Laba salipšana pie dažādām virsmām
  • Nesatur organiskos atšķaidītājus
  • Bez raksturīgas smaržas
  • Īss cietēšanas laiks
  • Augsta mehāniskā noturība
  • Ļoti laba cietības pakāpe 91D
  • Noturīga pret temperatūru un ķīmiskām vielām
  • Pēc virtuves galda virsmas ieliešanas un tās pilnīgas polimerizācijas, sacietēšanas. Virsma tiek apstrādāta ar pārtikā drošām eļļām vai vaskiem, kļūstot par pārtikā drošu virsmu                                           Bezmaksas konsultācijai zvaniet vai rakstiet  +37128700275

Venēcijas apmetums kolonnas izveidei

Betona kolonna, kas tiek pārveidota. Sākumā tiek nokrāsota un nogruntēta.Tad pārklāts vairākos slāņos Venēcijas dekoratīvais apmetums un izveidotas faktūras ar pigmentu palīdzību. Tad viss nelīdzenais noslīpēts, pievilktas nepieciešamās kontūras.Visi liekie putekļi noslaucīti un pārklāts ar epoksīda sveķiem, lielākai aizsardzībai ziemas apstākļos.

Kolonnu izveide atdarinot marmora imitāciju.

Tiek piedāvāts pakalpojums, interjera dizains ar Venēcijas dekoratīvo apmetumu, apvienojot ar epoksīdu vai vasku. Iespējams izmantot arī sienām un griestiem.

Šī alternatīva ir salīdzinoši lētāka, kā pulēt un pārbīdīt lielas akmens masas. Turklāt, dažas virsmas nemaz nav iespējams ar savādāku veidu apdarināt ar marmoru, Vai  tas ir par smagu vai produkta cena par dārgu. Apstrādājot  materiālu ar epoksīdu, tas būs noturīgs pret temperatūras maiņu un mitrumu.


EPOXYSVETE 

Ideja radās, jo mūsdienās laminētas virtuves virsmas viegli sabojāt. Marmora, akmens vai granīta virsmas, pie viņu cenām nevar atļauties un neiespējami atjaunot. Ir alternatīva, ja nevēlaties vairākas nedēļas gaidīt virtuves virsmu, kuru esiet pasūtījuši. Meklēt Jūsu vēlamo toni, kas atbilst interjeram vairākos furnitūru veikalos.Izvēlieties epoksīda pārklājumu virsmas, atdarināsim vēlamo toni, izveidojot jaunu vai atjaunojot veco virsmu. Izmaksas, salīdzinot ar cita veida virsmām ir daudz izdevīgākas un varat saviem spēkiem samontēt un atjaunot. Attēlā redzamās virsmas ir pārklātas ar epoksīda pārklājumiem,kur  tumšākā virsma atdarinot granītu, vidējā atdarinot akmeni un baltā, atdarinājums pēc marmora.
Epoksīda pārklājuma izveide

Video nodemonstrēti vairāki procesi, kā tiek izveidots  galda virsmas pārklājums atdarinot marmora imitāciju.Galda virsmas ir drošas pret visa veida šķidrumiem,traipiem,skrāpējumiem arī lielas temperatūras

Epoksīda masīvkoka galda izgatavošana

Iespējams redzēt, kā top interjera dizaina galds ar epoksīda ailēm.Roku darbs, sekots darba procesā visiem apstākļiem,lai iederētos interjerā, tonis, faktūra un izskats.

Jaunie epoksīda pārklājuma paraugi

Baltie epoksīda toņu paraugi pēc izveides ir slīpēti un pulēti ar pulēšanas pastu. Kuru izturība pret skrāpējumiem, šķīdinātājiem un karstumu pārsniedz marmora, akmens vai kvarca virsmas. Ja radušies bojājumi, iespējams saviem spēkiem, viegli noslīpējot atjaunot.Melnie paraugi ir ar glancētu virsmu, kuri ir pārklāti ar epoksīdu un ieeļļoti ar bišu vasku.Kuru virsma nav tik izturīga.

Masīvkoku galdu, virtuves  virsmu izgatavošana un atjaunošana 

Veidojam un restaurējam visa veida virsmas. Noklājot virsmu ar epoksīda slāni, jūs pasargājiet to no mitruma ietekmes un bojāšanās ūdens ietekmē. Virsma kļūst viegli tīrāma, izturīgāka, viegli atjaunojama, kā arī jūs iegūstat, jaunu ekskluzīvu dizainu, esošajā interjerā.

Epoksīdu virtuves virsmas  veidošana

Ar degli tiek noņemti radušies burbulīši. Epoksīda virsmas ir iespējams vienmēr atjaunot vai izveidot citu toni klientu vēlamajam. Cita veida virtuves virsmām un galdiem nav tādas iespējas. Ja tiek bojātas, tādas arī paliek.

Betona virsmu atjaunošana.

Ir iespējams atjaunot koka, betona, akmens, laminētu, marmora, granīta vai pat metāla virsmas.

Noskaties līdz galam. Kā bojāta betona virsma, kļūst par epoksīda, marmora imitācijas pārklājuma virsmu, Kuru vērtība pēc atjaunošanas ir lielāka, kuru eksponātus varētu piedāvāt furnitūru veikaliem.


Interjera elementu izgatavošana

Apstrādājot materiālu ar epoksīdu veidojas elegants, dekoratīvs dizaina priekšmets. Izgatavojam unikālus epoksīda un koka paliktņus, sienas dekorus, galda virsmas, ēdienu servējamos dēlīšus un gaļas dēlīšus. Epoksīda sveķiem piemīt teicamas mehāniskās un ķīmiskās īpašības, ļoti laba  salipšana pie dažādām virsmām, zema saraušanās iespējamība. Mūsu Izstrādājumiem ir augsta ūdens un tā ietekmes pretestība.  


Ir idejas?

Ja jums radusies lieliska dizaina ideja, varat sazināties ar mums, aizpildot šo kontaktu formu.  Pirkumu grozs