DISTANCES LĪGUMS

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs , Edgars Brokāns. Tālrunis +371 28700275 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs. Un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukts Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus, Norēķinoties ar maksājumu karti vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto rēķinu. Un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi, vienojoties ar klientu cik dienu, nedēļu vai mēnešu laikā, Ja nepieciešams jauns produkts, kurš jāizgatavo iespējama 50% iemaksa, kas domāta materiālu un izejvielu iegādei. Bet, esošajiem produktiem, kas ir internet veikalā, kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar pircēju.Preci izsūta 1-3 dienu laikā. Piedāvājam arī gatavās internet veikala preces, pirms pasūtīšanas  apskatīt uz vietas. Jo vēlamā krāsa caur ekrānu var mazliet atšķirties.

Pasūtījumiem virs 100 Euro, piegāde Latvijā bez maksas. Mazākiem sūtījumiem izvēlies sev atbilstošo, Omniva vai dpd pakalpojumu un cenu.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, ja tās ātri bojājas vai ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • ja pircējs par izgatavoto preci vai pakalpojumu nesniedz atmaksu - daļēju avansu vai maksājumu pilnā apmērā mēneša periodā. Var tikt piešķirts sods, tā lielums,  atkarībā no  kavējuma laika un preces vērtības. 
  • Iespējams par sniegto produktu maksāt arī daļās, ja abpusēji vienojušies ar līgumu pārdevējs ar klientu

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Sīkdatņu lietošanas noteikumi

Informācija par sīkdatnēm (cookies)

Sīkdatnes ir nelieli informācijas apjomi, ko EPOXYSVETE ievieto lietotāja datorā, tālrunī vai planšetdatorā, lai atvieglotu lietotāja darbu EPOXYSVETE tīmekļa vietnē un korekti atspoguļot lietotājam EPOXYSVETE vietni. Sīkdatnes, ko izmanto EPOXYSVETE vietne ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu ērtu lietošanu un uzlabotu EPOXYSVETE veiktspēju un funkcionalitāti.

Sīkdatņu veidi

Ir divu veidu sīkdatnes — sesijas un pastāvīgās sīkdatnes. Sīkdatnes tiek iedalītas arī pirmās vai trešās puses sīkdatnēs. Tālāk tekstā ir izskaidroti iepriekšminētie jēdzieni, lai Lietotājs varētu labāk izprast sīkdatņu būtību un to, kādēļ EPOXYSVETE tās izmanto.

Sesijas sīkdatnes

Sesijas sīkdatnes ļauj Lietotāju atpazīt, kad tas apmeklē konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Šīs sīkdatnes ļauj Lietotājam ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas — to darbība beigsies, kad aizvērsiet tīmekļa pārlūku vai pārtrauksiet sesiju konkrētajā tīmekļa vietnē.

Pastāvīgas sīkdatnes

Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas Lietotāja datorā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt lietotāja izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad lietotājs apmeklēs šo vietni.

Pirmās puses sīkdatnes

Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, ko uztur struktūras, kuras administrē mājas lapas uzturētājs.

Trešās puses sīkdatnes

Trešās puses sīkdatnes uztur citi domēni, kas nepieder EPOXYSVETE. Trešās puses sīkdatnes, kas var tikt saglabātas Lietotāja datorā, telefonā vai planšetdatorā, kad Lietotājs pārlūko EPOXYSVETE tīmekļa vietni ir Google Analytics sīkdatnes, kas ir paredzētas vietnes uzraudzībai. Šīs sīkdatnes ievāc informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni. EPOXYSVETE izmanto šo informāciju, lai veidotu atskaites un uzlabotu savu vietni. Google Analytics sīkdatnes ievāc un apkopo informāciju anonīmā veidā par apmeklētāju skaitu, piekļuves vietu šai vietnei un EPOXYSVETE vietnes sadaļas, kas tika pārlūkotas. Šīs sīkdatnes izveidoja Google Analytics.

Lai iegūtu vairāk informācijas, Lietotājam ieteicams apmeklēt vietni:  http://www.google.com/analytics.

Ja Lietotājs izvēlēsies, lai netiktu iegūta informācija par viņa aktivitātēm šajā tīmekļa vietnē, Lietotājam jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkdatnes saglabāt.

Piekrišana sīkdatņu izmantošanai

Izvēloties izvēlni „Piekrītu” lodziņā, kas parādās ienākot EPOXYSVETE tīmekļa vietnē, Lietotājs piekrīt, ka EPOXYSVETE var ievākt informāciju par EPOXYSVETE tīmekļa vietnes apmeklējumu izmantojot sīkdatnes, kā to nosaka Lietotāja interneta pārlūkprogramma. Lietotājs nedrīkst lietot EPOXYSVETE tīmekļa vietni, ja Lietotājs nevēlas, lai sīkdatnes, kas ir saistītas ar EPOXYSVETE tīmekļa vietni, ir ierakstītas Lietotāja datorā, telefonā vai planšetdatorā. Pat ja sākumā Lietotājs piekrīt sīkdatņu saglabāšanai, Lietotājs var bloķēt tās vai izdzēst no Lietotāja ierīces jebkurā laikā izmantojot Lietotāja pārlūkprogrammas iestatījumus.

Lietotāju tiks informēts, ka bez sīkdatnēm, iespējams, Lietotājs nevarēs piekļūt daudzām iespējām, kas Lietotāja darbības tīmeklī padara ērtākas. Turklāt daži no EPOXYSVETE pakalpojumiem, bez sīkdatnēm var darboties nepilnīgi.

Piekrišanas atcelšana un Sīkdatņu iestatījumu pārvaldīšana

Sīkdatņu iestatījumus Lietotājs var mainīt jebkurā laikā savā interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai atķeksējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Šos iestatījumus Lietotājs var atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs “iespējas” vai “preferences”.

Lietotājam noderīgas saites:

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.